Raganiukės teatras

Išgelbėkime teatrą kartu!


Draugai,

norime jus supažindinti su situacija, kurios metu sprendžiamas Raganiukės teatro išlikimo klausimas.

Pandemijos metu Vilniaus miesto savivaldybė paskelbė įveiklinimo konkursą mūsų – Raganiukės teatro patalpoms. Yra reikalaujama patalpas įveiklinti ta pačia veikla, kurią mes ir taip šiuo metu vykdome. Visiška utopija, kad turime įveiklinti tai, ką ir taip mes esame įveiklinę. 🙂 Dar Vilniaus miesto savivaldybė pareikalavo, kad dalyvaudami įveiklinimo konkurse susimokėtume už investicijas ir mokėtume kosminio dydžio nuomą kiekvieną mėnesį. Teatrui šiuo metu tai tikrai yra „neįkandama“ finansiškai.

Teatras vaikams yra ne komercinės paskirties kultūros židinys. Kultūrinę veiklą turėtų finansuoti pati Vilniaus miesto savivaldybė. Deja, taip nėra 🙁 Mūsų teatras veiklą vykdo jau daugiau nei 25-erius metus, turime didžiulį repertuarą, organizuojame edukacines veiklas ir daug labdaringų renginių kasmet. Per visus mūsų veiklos metus nesame sulaukę jokio rėmimo iš Vilniaus miesto savivaldybės už kultūrinės veiklos vystymą vaikams atokiame Vilniaus miesto rajone, Fabijoniškėse.

Įveiklinimo konkurse nedalyvaudami patalpas turėtume atlaisvinti. Tai mums būtų labai skaudu. Teatre dirba daug meno žmonių, režisieriai, aktoriai, dailininkai ir kitų teatro profesijų žmonės. Savo veiklą mylime ir darome tai iš širdies. Todėl kviečiame jus prisidėti prie teatro išsaugojimo. 🤗

Išsaugokime teatrą jūsų vaikams ir anūkams kartu 🧑‍🤝‍🧑

Kviečiame paremti mus ir tapti nuolatiniais mūsų teatro draugais.

Už 70 Eur paramą turėsite galimybę 6 mėn. lankytis mūsų teatre NEMOKAMAI 2 asm.

70 Eur galite pervesti į nurodytą sąskaitą:
Sąskaitos nr: LT484010042400053931
Gavėjas: VšĮ Raganiukės teatras
Paskirtis: Parama teatrui

Po pavedimo parašykite mums el. paštu raganiukes.teatras@gmail.com  ir mes atsiųsime jums „Garbės svečių kortelę“ 2 asmenims, galiojančią 6 mėn. nuo įsigijimo datos.

Garbės svečių kortelėnegalioja gruodžio mėnesį, kalėdiniams spektakliams ir veiklai mažiesiems.

Ačiū! 🥰

Naujienlaiškis

15 + 4 =