Raganiukės teatras

Išgelbėkime teatrą kartu!

Draugai,

norime jus supažindinti su situacija, kurios metu sprendžiasi Raganiukės teatro išlikimo klausimas. 

       Pandemijos metu Vilniaus miesto savivaldybė paskelbė įveiklinimo konkursą mūsų – Raganiukės teatro patalpoms. Yra reikalaujama patalpas įveiklinti ta pačia veikla, kurią mes ir taip šiuo metu vykdome. Visiška utopija, turime įveiklinti tai, ką ir taip, mes esame įveiklinę. 🙂 Dar jie reikalauja, kad dalyvautume įveiklinimo konkurse, susimokėtume už investicijas ir mokėtume kosminio dydžio nuomą kiekvieną mėnesį. Teatrui šiuo metu tai tikrai yra “neįkandama” finansiškai. 
       Teatras vaikams yra ne komercinės paskirties,  kultūrinę veiklą turėtų finansuoti pati Vilniaus miesto savivaldybė. Deja, taip nėra. 🙁 Mūsų teatras veiklą vykdo jau daugiau nei 25 metus, turime didžiausią repertuarą Lietuvoje, organizuojame edukacines veiklas ir daug labdaringų renginių kasmet. Per visus mūsų veiklos metus nesame sulaukę jokio įvertinimo, padėkos ar rėmimo iš Vilniaus miesto savivaldybės už kultūrinės veiklos vystymą vaikams atokiame Vilniaus miesto rajone, Fabijoniškėse.  
Įveiklinimo konkurso nelaimėjus patalpas turime atlaisvinti. Tai mums bųtų labai skaudu. Savo veiklą mylime ir darome tai iš širdies. Teatre dirba daug meno žmonių, režisieriai, aktoriai, dailininkai ir kt. Todėl kviečiame jus prisidėti prie teatro išsaugojimo.

 

Išsaugokime teatrą jūsų vaikams ir anūkams kartu. Kviečiame paremti mus ir tapti nuolatiniais mūsų teatro draugais. Už 25 Eur paramą turėsite galimybę METUS lankytis mūsų teatre NEMOKAMAI.

 

 

25 Eur galite pervesti į nurodytą sąskaitą:
Sąskaitos nr: LT484010042400053931
Gavėjas: VšĮ Raganiukės teatras
Paskirtis: Parama teatrui

 

Po pavedimo el paštu raganiukes.teatras@gmail.com parašykite mums  ir mes atsiųsime jums skirtą, metus galiojantį kuponą. Kuponas galios dviems asmenims. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Naujienlaiškis

11 + 1 =