Raganiukės teatras

TO DAR NEBUVO!

Kalėdų senelis išgelbėjo Kalėdas ir įkūrė muziejų  Raganiukės teatre!

Nuo šiol nebereikia keliauti tūkstančius kilometrų tam, kad pamatyti Kalėdų Senelį ir jo dirbtuves Laplandijoje. Raganiukės teatras atveria duris į pasakišką, dar nematytą Kalėdų senelio muziejų Vilniuje. Kviečiame ne tik aplankyti Kalėdų Senelį ir jo nykštukus, bet ir pamatyti kalėdines žaislų dirbtuves!

Kodėl verta apsilankyti?

🎄Kalėdų Senelio muziejus yra bene įdomiausia ir magiškiausia vieta vaikams visame pasaulyje. Šis muziejus tarsi laiko mašina nukels į jūsų senelių ir tėvų kalėdinius prisiminimus. 

 

Kalėdų senelio muziejuje išvysite:  

  • Pamatysite, kaip atrodė anksčiau dovanoti vaikų žaislai per Kalėdas ir ar jie daug skiriasi nuo XXI a. žaislų? 
  • Magišką, šimtus metų saugotą Kalėdų eglutę ir ant jos kabančius senovinius žaisliukus.
  • Senovinius sveikinimo atvirukus kruopščiai saugotus paskutinį šimtmetį.
  • Kalėdų senelio kostiumų kolekcija. 
  • Taip pat muziejuje jūsų laukia kalėdinis filmas, kurį bus galima žiūrėti per 9 mm. XX a. išradimą -projektorių. Nebandėte? Pats laikas išmėginti. 
  • Na, ir žinoma, kaip Kalėdų Senelis be knygų. Šiame muziejuje senelis yra prikaupęs knygų iš viso pasaulio. Tarp jų yra ir pirmoji lietuviška kalėdinė knygelė “Kalėdų senelių šalis” išleista net 1937 m. Ją parašė D. Čiurlionytė, iliustravo D. Tarabildienė. 
  • O visų smaližių laukia Kalėdų Senelio gardėsių ir žaislų krautuvėlė. Joje galėsite paragauti pačių nykštukų keptų sausainių ir nusipirkti žaislų, kurie buvo pagaminti paties Kalėdų senelio žaislų dirbtuvėse.

🎄Šiame Kalėdų Senelio muziejuje senelis įdėmiai išklausys vaikų norus, jiems seks dar negirdėtas, magiškas pasakas ir pakvies pasigardžiuoti nykštukų virtuvėlėje keptais sausainiais. O kaip sausainiai be karšto šokolado? Jo čia tikrai netrūks. 
Ir tai dar ne viskas. Šiame Kalėdų Senelio muziejuje smalsuoliai gali susipažinti su darbščiaisiais Nykštukais ir jiems perduoti savo laišką Kalėdų Seneliui. Na, o jei laiško dar neparašėte, tai bus puiki galimybė jį parašyti kartu su nykštukais. Neabejokite nors jie yra maži, bet labai sumanūs. 

Į muziejų įleidžiami lankytojai kas 45 min.  Vienu metu ne daugiau gali būti 5 asm.

Norime, kad visi būtų saugūs ir sveiki, todėl būtina išankstinė registracija vizitui. 

Tel. +37067097832

Apsilankymo kaina asmeniui: 5 Eur. 

 

Iki susitikimo magiškame Kalėdų senelio muziejuje!
 

Naujienlaiškis

13 + 6 =