Testas

Jūsų atsiliepimai

Mums svarbi jūsų nuomonė. Bendraukime! Laukiame jūsų atsiliepimų ir įspūdžių.

Teatras – vaikų rankose! Raganiukės teatre dedasi nepaprasti dalykai – tiesiog iš žiūrovų salės į sceną užlipę mažieji žiūrovai 👨‍👩‍👧‍👦 tampa tikromis teatro žvaigždėmis 🌟 ir vaidina kartu su profesionaliais aktoriais. Išvyskite šį stebuklą ir jūs... 🎉

Interaktyvus spektaklis žaidimas „Raudonkepurė ir Vilkas“ – šį sekmadienį 12 val. Raganiukės teatre.
Daugiau apie spektaklį: www.facebook.com/events/491389358368778/
... See MoreSee Less

View on Facebook

2 weeks ago

Raganiukės teatras

Raganiukės teatras maloniai kviečia mokyklas, darželius, tėvelius, mamytes ir vaikučius į Kalėdinį spektaklį „Trys paršiukai per Kalėdas“, kuris vyks Gruodžio 16 dieną, 9:30 val. ir Gruodžio 18 dieną, 9 val.! Šiame spektaklyje kviečiami vaidinti ir vaikai, drąsiai užlipę ant scenos iš žiūrovų salės. O ką veikia žiūrovai? Visa žiūrovų salė įtraukiama į spektaklio kūrimą – ošia dideliais medžiais, karkia varnomis, pučia vėju... Simboliškai palydėsime kiaulės metus, kartu su Kalėdiniais paršiukais Nifnifu, Nufnufu ir Nafnafu bei klastinguoju vilku - kursime istoriją, žaisime, nesėdėsime, o visi kartu dalyvausime teatro žaidime! „Trijų paršiukų“ spektaklio scena – tai atvira ir nuotaikinga žaidimų erdvė. Šio spektaklio metu Kalėdų Senelis galės vaikučiams išdalinti dovanėles!

Kol dar turime laisvų vietų į darbo dienomis vykstančius Kalėdinius renginukus, laukiame Jūsų rezervacijų el. paštu: kaledos.raganiuke@gmail.com arba tel. nr. +37067097832 !
... See MoreSee Less

View on Facebook