Prisijunkite prie mūsų Facebook’e

Bilietai ir informacija

 

i

Bilietų galite įsigyti

Bilietai LT

  • Visose Bilietai.lt kasose visoje Lietuvoje. Bilietai.lt kasų adresus galite rasti čia.
  • Bilietai.lt interneto svetainėje. Bilietai.lt įsigyti bilietai administruojami tik jų sistemoje.
  • Raganiukės teatre (S. Stanevičiaus g. 24, Vilnius). Bilietus galite įsigyti spektaklio dieną, valandą prieš spektaklį. Jei norite atvykti darbo dieną, būtina iš anksto susitarti telefonu (+370) 670 97832.
    Dėmesio! Spektaklio dieną bilietų gali ir nebebūti, tad rekomenduojame (ypač į Kalėdinius spektaklius) bilietus įsigyti iš anksto.
  • Bilietų galite rezervuoti nuo antradienio iki ketvirtadienio 10–17 val. tik tel. (+370) 670 97832. Neatsiimtų bilietų rezervacija 15 min. iki spektaklio pradžios atšaukiama.
t

Kokio amžiaus vaikui tinkamas spektaklis

Kokio amžiaus vaikui spektaklis tinkamas, rasite nurodyta prie spektaklio aprašo.

N-3

Atkreipiame dėmesį, kad Raganiukės teatro Didžiojoje salėje rodomi spektakliai tinkantys tik 3 m. ir vyresnio amžiaus vaikams.
Dėl didelio žiūrovų skaičiaus ir siaučiančių virusų žiemos laikotarpiu šioje salėje griežtai nerekomenduojama lankytis jaunesniems kaip 3 m. amžiaus vaikams (Nacionalinio visuomenės sveikatos centro prie Sveikatos apsaugos ministerijos rekomendacija).

N-0

Mažuosius iki 3 m. vaikučius kviečiame į Raganiukės teatro Mažąją salę pavasario–vasaros–rudens laikotarpiu, kuomet rodomi mažyliams tinkantys spektakliai, skamba akustinė ir sumažinto garso muzika.

Nuolaidos

Taikomos nuolaidos grupėms nuo 10 asmenų. Dėl nuolaidų prašome kreiptis tel. (+370) 670 832.

Abonementas

Abonementas (7 bilietai) galioja tik 2 asmenims. Abonemento negalima išnaudoti per 1 kartą, t. y. viename spektaklyje apsilankius 7 asmenims. Su abonementu jūs galite apsilankyti 4–7 spektakliuose.

Bilietų rezervacija

Bilietai rezervuojami tik nuo antradienio iki ketvirtadienio 10–17 val. tik tel. (+370) 670 97832.
Neatsiimtų bilietų rezervacija 15 min. iki spektaklio pradžios atšaukiama.

Mūsų telefonas

(+370) 670 97832