2% parama teatrui

Mieli bičiuliai,


    Teatras vaikams Lietuvoje ir visame pasaulyje yra nekomercinė sritis, išsivysčiusiose šalyse yra remiama iš valstybės biudžeto. Tačiau Lietuvoje šiai kultūros daliai nėra skiriamas pakankamas dėmesys, iš visų remiamų Valstybės kultūros projektų kultūrai, vaikams skiriama tik 1 % lėšų. „Raganiukės teatras“ nėra valstybės finansuojamas, tačiau savo atkakliu darbu jau keturioliktus metus kuria profesionalų teatrą vaikams.
    

Pažadame, kad surinktos lėšos neištirps bendrame katile. Visos gautos lėšos bus naudojamos kūrybiniam darbui ir pastatymams: scenografijai,  kostiumų, muzikos kūrimui. Norime pabrėžti, kad Jūs pirmieji turėsite realią galimybę pamatyti kaip buvo panaudotos lėšos naujausiuose „Raganiukės teatro“ pastatymuose.
Jūsų supratimas ir parama labai reikalingi.
    

Dėkojame Jums, priėmus sprendimą paremti nevyriausybinį teatrą vaikams. Maloniai prašytume susisiekti su mumis prieš pildydami formą paramai. Kaip galite skirti 2 % pajamų mokesčio mums?


1. Jei naudojatės savo banko elektroninės bankininkystės paslauga, INTERNETU (per Elektroninę deklaravimo sistemą (EDS):
    *    Įeikite į EDS svetainę adresu: http://deklaravimas.vmi.lt/lt/Pradinis_Prisijungimo_puslapis/Prisijungimasperisorinessistemas.aspx.
    *    Prisijunkite prie EDS pasirinkę savo banką iš sąrašo.
    *    Prisijungę prie sistemos, "Deklaravimas" skiltyje spauskite "Pradėti naują". Pasirinkite būdą, kuriuo norite pildyti formą (galima ir on-line) ir "Nauja deklaracija tuščia".
    *    Pasirinkite formą FR0512 v.2. Jums tereikia užpildyti 1-12 ir 15 laukelius (kai kurie iš jų bus jau paruošti sistemos), pateikiant asmeninius ir VšĮ "Raganiukės teatras" duomenis. Baigus pildyti, paspauskite mygtuką "Užbaigti pildymą" ir persiųskite sistemai. Apie tai, ar prašymas priimtas, ar atmestas (jei buvo klaidų) Jūs būsite informuoti.
    *  Pildant deklaraciją, jums reikės nurodyti mūsų teatro rekvizitus:
        VšĮ „Raganiukės teatras“
        S. Stanevičiaus g. 24, LT-07102, Vilnius
        Įm. k. 123819077,
        AB DNB Bankas
        Sąskaitos nr. LT484010042400053931, banko kodas 40100.

2. Formą galite užpildyti Valstybinės mokesčių inspekcijos skyriuje. Pasirinkę būdą tiesiogiai įteikti prašymą AVMI darbuotojui, prašymo formą gausite ir galėsite su darbuotojų pagalba užpildyti apskrities VMI (adresai). Užpildę ją palikite darbuotojui.

3. Formą galite užpildyti dabar ir išsiųsti ją PAŠTU savo apskrities VMI (adresai).

     Pirmas būdas. Sekite šiuo adresu: http://deklaravimas.vmi.lt/lt/Atsisiusti_forma_pildymui.aspx.  
    *    Formos siunčiamos archyve. Išarchyvavę atsisiųstą failą, galėsite jį atsidaryti ir dokumentus pildyti specialia dokumentų pildymo programa ABBYY eFormFiller 2.5.
    *    Išsaugokite savo kompiuteryje formą FR0512 v.2 ir ją užpildę kompiuteriu atspausdinkite. (Dokumentas Nr. 27).
    Antras būdas. Prašymą galima užpildyti ranka. Atsisisiųkite ir atsispausdinkite formą FR0512 v.2 (paspauskite nuorodą ir jums atsidarys PDF dokumentas). Į šią formą DIDŽIOSIOMIS raidėmis įrašykite savo vardą, pavardę, asmens kodą, adresą, telefoną, el. paštą, datą bei mūsų duomenis.
    *  Pildant deklaraciją, jums reikės nurodyti mūsų teatro rekvizitus:
        VšĮ „Raganiukės teatras“
        S. Stanevičiaus g. 24, LT-07102, Vilnius
        Įm. k. 123819077,
        AB DNB Bankas
        Sąskaitos nr. LT484010042400053931, banko kodas 40100.


Iškilus neaiškumams dėl formų pildymo, prašome kreiptis į aptarnaujančias AVMI. Telefonus ir adresus galite rasti čia


 

Dėkojame už gerus darbus

Mūsų rekvizitai:

VšĮ „Raganiukės teatras“

Įm. k. 123819077

S. Stanevičiaus g. 24, Vilnius

DNB NORD bankas, sąskaitos nr. LT484010042400053931, banko kodas 40100.