Naujienos


Spauskite šį mygtuką ir pamėkite mūsų puslapį. Tapę mūsų draugais, Jūs pirmieji sužinosite apie skelbiamas teatro naujienas.

Žiūrovai, kurie turi kvietimus, kuponus į spektaklį, ateidami į teatrą, turi būtinai turėti atsispausdinę patvirtinimą, t.y. kvietimą arba kuponą! Jei neturėsite - negalėsime Jūsų įleisti į spektaklį.

 Žiūrovai įleidžiami į teatrą valandą prieš spektaklį, 30 minučių iki spektaklio Raganiukė veda edukaciją vaikams apie įvyksiantį spektaklį.

Spausk mygtuką su trikampiuku ir išmok Raganiukės dainelę!

 


Raganiukės teatro spektaklių abonementai

 Raganiukės teatro abonementas - puiki galimybė spektakliuose lankytis pigiau!

Dažnai iš žiūrovų sulaukiame prašymų (ypatingai tuomet, kai į teatrą keliauja visa šeima) pritaikyti nuolaidą bilietams. Įsigiję abonementą Jūs ne tik sutaupysite (septyni bilietai Jums kainuos tik 34 EUR), bet ir galėsite pamatyti stebuklingus Raganiukės Niukės spektaklius.

Įvertinkite mūsų aboenementų privalumus ir įsigykite abonementą, kuris labiausiai atitinka Jūsų poreikius.

Abonementą galite įsigyti Raganiukės teatre!

Daugiau informacijos tel.: +370 670 97832


 Raganiukės teatro eglaičių paunksmėje vyksta žaislų mainai

Kiekvieną dieną Raganiukė laukia vaikų ir tėvelių prie teatro eglaičių, nes čia visą vasarą vyksta žaislų mainai. Jeigu norite pasidalinti savo žaislu su kitais vaikais, atneškite ir pasodinkite ant kelmelio. Taip pat, jei tarp jau esamų žaislų pamatysite trokštamą pliušinį draugą - pasiimkite jį į namus. Šia iniciatyva siekiame palaikyti draugystės, mokėjimo dalintis su kitais idėjas.

Žaislus galite nešti ir atvykti išsirinkti naujo pliušinio draugo kiekvieną dieną.

Nepamirškite! Žaislai turi būti tvarkingi, nesuplyšę. Būkime supratingi ir mylėkime gražiąją mūsų eglučių pievelę - atneškite po 1-3 žaisliukus. Mainų pievelė ne vieta atsikratyti senais nereikalingais daiktais. 

 Bilietų galite įsigyti:

  • Visose bilietai.lt kasose visoje Lietuvoje. Bilietai.lt kasų adresus galite rasti čia.
  • Bilietai.lt interneto svetainėje
  • Raganiukės teatre (S.Stanevičiaus g. 24, Vilnius).

Mes žemėlapyje:


Žiūrėti didesnį žemėlapį